اهداف

شرکت فن آوران افق پاک نیک درسال 1395 با چند تن از متخصصان داخلی و وارد کردن تکنولوژی روز دنیا و با در اختیار داشتن آزمایشگاهی مجهز به منظور کاهش ضایعات و افزایش طول عمر و ماندگاری و کاهش تغییرات ظاهری محصولات باغی و کشاورزی وارد عرصه صنعت شده است. این شرکت در سال 1396  موفق به اخذ عنوان دانش بنیان از معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری گردید. شرکت فن آوران افق پاک نیک در راستای بالا بردن سطح کیفی سلامت جامعه قدم های اساسی برداشته و در حال حاضر یکی از اعضای فعال در انجمن ملی ارگانیک ایران می باشد.

برخلاف کشورهای پیشرفته که در صورت عدم امکان رسیدن محصول به بازار از تکنولوژی های مهمی مانند شرایط ایده آل نگهداری و یا به خواب بردن میوه استفاده می کننده در ایران چنین چیزی به صورت فراگیر وجود ندارد به همین خاطر در برخی مواقع محصولات تولیدی رو به نابودی می رود و دچار افت کیفی می گردند شرکت فن آوران افق پاک نیک بر آن است که این ضایعات را به حداقل برساند و گامی در جهت رشد اقتصادی کشور برداشته باشد .

شرکت دانش بنیان فن آوران افق پاک نیک یکی از شرکت های پیشرو در تولید تکنولوژی های روز دنیا برای بالا بردن سطح سلامت جامعه می باشد. در این راه ما از بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا الهام گرفته تا بتوانیم دانش روز دنیا را با استفاده از متخصصان داخلی بومی سازی نماییم و نیاز کشور به کشورهای خارجی و هدر رفت ارز از کشور را در این زمینه به حداقل برسانیم. اعتقاد ما در این شرکت بر آن است تا همواره بتوانیم در راه بهبود کیفیت زندگی و به حداقل رسانیدن استفاده از مواد شیمیایی گام بلندی را در راه سلامت جامعه و صنعت برداریم.

خدمات

  1. مشاوره ، نصب و راه اندازی سیستم های جاذب اتیلن محیط و سیستم های جلوگیری از جذب اتیلن توسط میوه
  2. انواع واکس ها پوشش های ضد قارچ و ضد باکتری و قارچ کش ها مجاز میوه و سبزیجات و گل جهت افزایش در طول عمر میوه و کاهش افت در وزن و کاهش در تغییر رنگ آن
  3. مشاوره و نصب و راه اندازی و رنگ آوری نور براساس ژنراتورهای کاتالیستی گاز اتیلن
  4. مشاوره در استفاده از موادی که به کاهش ضایعات میوه پس از برداشت کمک می کند .
  5. انجام فعالیتهای مطالعاتی و پژوهشی در افزایش نگهداری میوه و سبزیجات و گل

امکانات ما

فناوری‌های پیش و پس از برداشت میوه و سبزی
تامین تجهیزات و مشاوره های حضوری و مجازی

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از میدان فلسطین، ساختمان 351، واحد 9 

تلفن: 66975051 -021

فکس: 66404396 -021

طراحی و توسعه توسط پاندانت افزار