اتیلن ژنراتور و کاربردهای آن

اتیلن چیست؟

 

اتيلن ، نوعی هورمون گياهی است که باعث رسيدن ميوه‌ها ، باز شدن شکوفه‌ها و گلها  و همچنين ريزش برگها در پاييز مي‌شود.به طور کلی اتیلن ماده اوليه مهم براي توليد بسياری از ترکيبات آلی پر مصرف در صنعت و ساده ترين هيدروکربن غير اشباع و اولين عضو از گروه آلکنها میباشد. توليد پلی اتيلن ، اتيلن اکسايد ،‌ اتيلن دی کلرايد ، اتيلن گلايکول ، وينيل کلرايد ، استالدئيد از مهمترين کاربردهاي اتيلن است.

 

 کاربرد گاز اتیلن:

گاز اتیلن امن ترین، مطمئن ترین و ساده ترین روش عمل آوری محصولات کشاورزی است. این گاز با کنترل زمان عمل آوری در رنگ آوری و رسیدن موز سبز، مرکبات، گوجه فرنگی، خرمالو، انبه، گلابی، انواع آلو و بسیاری از میوه های دیگر عمل می نماید. این گاز هیچ گونه اثر سوئی بر روی محصولات ندارد و کاملا بر پایه گیاهی می باشد. همچنین گاز اتیلن اگر با مواد اولیه مناسب تهیه گردد مورد تایید سازمان غذا و داروی FDA ) ) امریکا و مورد تایید ارگانیک می باشد.

 

دستگاه :EXPERT RIPE

 

شرکت دانش بنیان فن آوران افق پاک نیک با تحقیقات فراوان در صنعت کشاورزی و با استفاده از دانش و تجربه متخصصان داخلی دستگاه اتیلن ژنراتور مدل EXPERT RIPE را بومی سازی کرده و با تولید انبوه آن را روانه بازار کرده است.

 

این دستگاه با تزریق ثابت، مداوم و بدون فشار بالاترین کیفیت گاز اتیلن را جهت عمل آوری فراهم مینماید. سنسورهای کنترل جریان نظارت کامل بر مصرف صحیح محلول اتیرایپ را دارند و با استفاده از سنسورهای زمان قابلیت استفاده برای محصولات مختلف و زمان بندی های مختلف را دارد.

برای کارایی بهتر دستگاه اتیلن ژنراتور Expert ripe تولید پاک نیک حتما از محلول اتیرایپ تولید پاک نیک استفاده گردد.

 

                                                      

دستگاه اتیلن ژنراتور دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد

خدمات

  1. مشاوره ، نصب و راه اندازی سیستم های جاذب اتیلن محیط و سیستم های جلوگیری از جذب اتیلن توسط میوه
  2. انواع واکس ها پوشش های ضد قارچ و ضد باکتری و قارچ کش ها مجاز میوه و سبزیجات و گل جهت افزایش در طول عمر میوه و کاهش افت در وزن و کاهش در تغییر رنگ آن
  3. مشاوره و نصب و راه اندازی و رنگ آوری نور براساس ژنراتورهای کاتالیستی گاز اتیلن
  4. مشاوره در استفاده از موادی که به کاهش ضایعات میوه پس از برداشت کمک می کند .
  5. انجام فعالیتهای مطالعاتی و پژوهشی در افزایش نگهداری میوه و سبزیجات و گل

امکانات ما

فناوری‌های پیش و پس از برداشت میوه و سبزی
تامین تجهیزات و مشاوره های حضوری و مجازی

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از میدان فلسطین، ساختمان 351، واحد 9 

تلفن: 66975051 -021

فکس: 66404396 -021

طراحی و توسعه توسط پاندانت افزار