اتیلن و کاربردهای آن

اتیلن چیست؟

 

اتيلن ، نوعی هورمون گياهی است که باعث رسيدن ميوه‌ها ، باز شدن شکوفه‌ها و گلها  و همچنين ريزش برگها در پاييز مي‌شود.به طور کلی اتیلن ماده اوليه مهم براي توليد بسياری از ترکيبات آلی پر مصرف در صنعت و ساده ترين هيدروکربن غير اشباع و اولين عضو از گروه آلکنها میباشد. توليد پلی اتيلن ، اتيلن اکسايد ،‌ اتيلن دی کلرايد ، اتيلن گلايکول ، وينيل کلرايد ، استالدئيد از مهمترين کاربردهاي اتيلن است.

 

 کاربرد گاز اتیلن:

 

گاز اتیلن امن ترین، مطمئن ترین و ساده ترین روش عمل آوری محصولات کشاورزی است. این گاز با کنترل زمان عمل آوری در رنگ آوری و رسیدن موز سبز، مرکبات، گوجه فرنگی، خرمالو، انبه و بسیاری از میوه های دیگر عمل می نماید. این گاز هیچ گونه اثر سوئی بر روی محصولات ندارد و کاملا بر پایه گیاهی می باشد. همچنین این گاز مورد تایید سازمان غذا و داروی FDA ) ) امریکا و مورد تایید ارگانیک می باشد.

 

 

دستگاه :EXPERT RIPE

 

شرکت دانش بنیان فن آوران افق پاک نیک با تحقیقات فراوان در صنعت کشاورزی و با استفاده از دانش و تجربه متخصصان داخلی دستگاه اتیلن ژنراتور EXPERT RIPE را بومی سازی کرده و با تولید انبوه آنرا روانه بازار کرده است.

 

این دستگاه با تزریق ثابت، مداوم و بدون فشار بالاترین کیفیت گاز اتیلن را جهت عمل آوری فراهم مینماید. سنسورهای کنترل جریان نظارت کامل بر مصرف صحیح محلول اتیرایپ را دارند و با استفاده از سنسورهای زمان قابلیت استفاده برای محصولات مختلف و زمان بندی های مختلف را دارد.

 

                                                      

دستگاه اتیلن ژنراتور دارای دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادام العمر می باشد

خدمات

  1. مشاوره ، نصب و راه اندازی سیستم های جاذب اتیلن محیط و سیستم های جلوگیری از جذب اتیلن توسط میوه
  2. انواع واکس ها پوشش های ضد قارچ و ضد باکتری و قارچ کش ها مجاز میوه و سبزیجات و گل جهت افزایش در طول عمر میوه و کاهش افت در وزن و کاهش در تغییر رنگ آن
  3. مشاوره و نصب و راه اندازی و رنگ آوری نور براساس ژنراتورهای کاتالیستی گاز اتیلن
  4. مشاوره در استفاده از موادی که به کاهش ضایعات میوه پس از برداشت کمک می کند .
  5. انجام فعالیتهای مطالعاتی و پژوهشی در افزایش نگهداری میوه و سبزیجات و گل

امکانات ما

فناوری‌های پیش و پس از برداشت میوه و سبزی
تامین تجهیزات و مشاوره های حضوری و مجازی

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، پایین‌تر از میدان فلسطین، ساختمان 351، واحد 9 

تلفن: 66975051 -021

فکس: 66404396 -021

طراحی و توسعه توسط پاندانت افزار